Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gabriel napisał:

MY NA ICH TLE JESTEŚMY ...WOLNI I NIEZALEŻNI ... !!! .


a co pijecie dziś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Piotr Stefanczyk
(Walander)
Początkujący
gabriel napisał:
ansz75 napisał:...Widzieliscie filipinczykow? jak sobie pomagaja? Albo pakistany - szybko sie tu dobrze ustawiaja bo rodacy mu podpowiedza co , gdzie i jak.

Oni nie mają innego wyjścia , są zwykłymi NIEWOLNIKAMI Mafii , która Ich Tu ściągnęła na siłą lub podstępem .
---
Jest też duża grupa , która jako wykształceni przyjechali tutaj za pieniądze Całej Rodziny , dlatego czy chcą czy nie , MUSZĄ Trzymać się razem .
---
MY NA ICH TLE JESTEŚMY ...WOLNI I NIEZALEŻNI ... !!! .
---
Dlatego właśnie jesteśmy tacy zapatrzeni w Siebie samych .



A jak się zapatrujesz na FELCIĘ już dyma po fiordach czy dalej grzbiet pod blokiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Beata Chochorowska
(chochorek)
Wiking
masz racje zgadzam sie z toba tak jest z naszymi rodakami ja sie trzymam na duuuuza odleglosc od Polakowi bardzo dobrze na tym wychodze. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok